Logo Verkeersschool JORO - de rijschool van groot Amsterdam

Rij-instructeur bij Verkeersschool JORO

Ben jij een gepassioneerde rij-instructeur die graag anderen de kunst van het autorijden wil bijbrengen? Verkeersschool JORO biedt een boeiende kans om deel uit te maken van een enthousiast team, waar plezier, persoonlijke begeleiding en verkeersveiligheid centraal staan. Sluit je aan bij ons en help de volgende generatie chauffeurs de weg op te gaan met vertrouwen en vaardigheid.
Rij-instructeur Purmerend

Waarom Verkeersschool JORO?

Wat mag je van ons verwachten?

Wat verwachten we van jou?

Hoe nu verder?

Wil jij deel uitmaken van ons team bij Verkeersschool JORO? Solliciteer vandaag nog door je cv en een motivatiebrief te sturen naar [e-mailadres]. We kijken ernaar uit om jouw passie en vaardigheden te ontdekken en samen de weg een stuk veiliger te maken.

We nemen zo snel mogelijk contact op met kandidaten die geselecteerd zijn voor een kennismakingsgesprek.

Upload hieronder jouw CV:
Wil je jouw motivatie nader toelichten? Gebruik het invulveld hieronder: